فیبا گزارشی از کارگاه بین المللی تخصصی عکاسی میلاد پیامی منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، سایت فیبا گزارشی از کارگاه بین المللی تخصصی عکاسی میلاد پیامی که پنج شنبه گذشته برگزار شد، منتشر کرد.

در این مطلب آمده است:

دفتر منطقه ای فیبا آسیا یک کارگاه آنلاین عکاسی بسکتبال را در روز پنجشنبه ، 7 مه 2020 با حضور عکاسان علاقمند از سراسر جهان برگزار کرد که با استقبال خوبی همراه بود. این کارگاه 216 شرکت کننده  از 46 کشور جهان داشت.

هاکوپ خاجیریان مدیر اجرایی فیبا آسیا ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان قبل از کارگاه گفت:  “برای همه شما در این کارگاه آرزوی موفقیت می کنم. دوست دارم بیشتر شما را در مسابقات ببینم. امیدواریم که شما در ارتقاء ورزش در سراسر جهان به ما کمک کنید .شما (عکاسان)، پشتیبان ها، ناظران، مربیان ، بازیکنان ، حتی کسانی که زمین را تمیز می کنند و توپ جمع کن ها همه بخشی از تیمی هستید که تصویر ورزش ما را می سازد. ما شما را تشویق می کنیم تا تصاویر مثبتی از بسکتبال همانند بازی جوانمردانه ، شور، احساسات و غرور را به نمایش بگذارید. امروز پیام من به شما این است که ما  در FIBA ​​، همیشه به گوشه روشن آنچه اتفاق می افتد نگاه می کنیم  و این همان چیزی است که ما دوست داریم شما آن را تولید کنید.”

متخصصان این کارگاه به صورت گسترده با شرکت کنندگان در مورد جزئیات استانداردهای فیبا در ​​عکاسی بسکتبال به گفت و گو پرداختند. موضوعات گسترده ای از جمله اهمیت عکس ها که چگونه قبل از بازی ، در حین بازی و بعد از بازی به کار گرفته می شود.

یک جلسه طولانی پرسش و پاسخ بین هر بخش از کارگاه برگزار شد. اگرچه این کارگاه به صورت آنلاین از طریق Zoom برگزار می شد اما شرکت کنندگان این فرصت را داشتند که با متخصصان درباره موضوعات عکاسی تعامل داشته باشند و با گرفتن بهره با اشتیاق کار کنند.

گفتنی است هوسپ سرایداریان مسئول رسانه ای فیبا به عنوان پنل همراه در این کارگاه حضور داشت.