فرهاد حسنی سرپرست هیات بسکتبال استان اردبیل در نشست تخصصی هیات بسکتبال این استان گفت: مهمترین نیاز هیات بسکتبال استان ایجاد خانه بسکتبال است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل، فرهاد حسنی سرپرست هیات بسکتبال استان در نشست تخصصی این هیات که با حضور مدیر کل ورزش وجوانان استان، اعضای هیات و پیشکسوتان این رشته ورزشی برگزار شد، گفت: تنها نیاز این رشته ورزشی در استان اردبیل یک سالن تخصصی و ایجاد خانه بسکتبال است و این امر مطالبه اصلی ورزشکاران این استان است.

حسنی افزود: در سالهای گذشته اقدامات و فعالیت های خوبی انجام شده است از جمله آن ها برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری درجه 3، میزبانی از مسابقات در رده های سنی مختلف درون استانی و برون استانی، میزبانی المپیاد ورزشی زیر 16 سال، کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات دسته 2 در سال 93 در بخش بانوان، صعود دختران نونهال از سید c به سید b و کسب مقام سوم در المپیاد دختران زیر 14 سال شمال غرب کشور است.
در پایان این نشست از نورالدین افغانی رئیس اسبق هیات بسکتبال استان اردبیل با حضور انوشیروانی مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل و همچنین  پیشکسوتان این هیات تجلیل و قدرانی شد.
ضمن این که  فرهاد حسنی سرپرست هیات بسکتبال استان اردبیل عادل اقبالی را به عنوان رئیس کمیته استعداد یابی و حمید بایرامی را به عنوان سرپرست دبیری این هیات معرفی کرد.