جلسه هم اندیشی بانوان پیشکسوت، مربیان، داوران و فعالان ورزش بسکتبال هیئت ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، جلسه هم اندیشی بانوان پیشکسوت، مربیان، داوران و فعالان ورزش بسکتبال پنج شنبه 22 خرداد با حضور رییس و دبیر هیات آقایان حیدریان و جانی پور برگزار شد.

حیدریان رییس هیات در ابتدای جلسه اهمیت حضور بانوان در جلسات و همکاری با هیئت در راستای توسعه بسکتبال استان را یادآور شد و نکاتی پیرامون عملکرد هیئت بیان نمود.
جانی پور دبیر هیات در ادامه اهداف جلسه را مطرح کرد و از حاضران خواست نظرات خود را ارائه دهند.
خانم ها اعظم خدری زاده، نادری، کبرا خدری زاده، قوچانی، خزلی، مقدسی، عسکری، عزیزیان، پاریابی و دانشگر هر یک به ترتیب دیدگاه ها و مطالبات خود را ضمن تشریح ضعف ها و کاستی ها در شرایط فعلی هیئت بانوان، اظهار داشتند.
از جمله مباحثی که همه بر آن اتفاق نظر داشتند، می‌توان نیاز به فضای تمرین و باشگاه، نیاز به امکانات لازم در شهرستانها، برگزاری کلینیک داوری و مربیگری بانوان، لزوم همکاری برای پیشرفت، فعالیت ساختارمند و برنامه محور هیئت و لزوم افزایش سطح آگاهی و اطلاعات مربیان و داوران استان، اشاره نمود.

جانی پور در ادامه جلسه اظهار داشت: «در حوزه بسکتبال بانوان باید به صورت بنیادی فعالیت ها را شروع کنیم.»

در انتهای جلسه حیدریان رییس هیئت، استفاده از توانایی های افراد موثر و توانمند را لازمه ی حل مشکلات دانستند و نقش حامیان مالی را در تسریع و تسهیل فراهم سازی امکانات، انکار ناپذیر خواندند. حیدریان اضافه کرد هیئت، تلاش لازم را در جهت آماده سازی فضای تمرین بانوان ترتیب خواهد داد.