اولین زمین استریت بال (بسکتبال خیابانی) با حضور مسئولان ورزش در ایلام افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال و به نقل از روابط عمومی هیئت بسکتبال استان ایلام، زمین بسکتبال خیابانی در محله رزمندگان شهر ایلام روز گذشته 22 مرداد با حضور جمعی از مسئولان، اعضای هیئت بسکتبال استان، ورزشکاران و پیشکسوتان رشته بسکتبال افتتاح شد.

در این مراسم مهندس حیدریان رئیس بسکتبال استان با اشاره به اینکه توسعه و همگانی کردن ورزش بسکتبال از اهداف اصلی فدراسیون بسکتبال ایران و مورد تاکید و توجه دکتر طباطبایی رئیس فدراسیون است، اظهار امیدواری کرد که با قول و مساعدت شهردار محترم شهر ایلام چندین زمین بسکتبال در سطح شهر احداث و برای استفاده ورزشکاران مهیا می شود.

در ادامه دکتر رستمی رئیس اداره ورزش و جوانان ایلام ضمن تشکر از تلاش های انجام گرفته آمادگی اداره ورزش و جوانان را برای کمک به توسعه و ترویج این رشته ورزشی اعلام کرد.

این زمین بسکتبال به نام مرحوم محمد جواد نورمحمدی از پیشکسوتان و مربیان با اخلاق و رئیس کمیته مربیان هیئت بسکتبال استان نام گذاری شد. مراسم افتتاح این زمین در چهلمین روز درگذشت ایشان و با حضور خانواده محترم آن مرحوم برگزار شد. در این مراسم یاد و خاطره آن عزیز از دست رفته با ذکر صلوات و فاتحه و اهداء گل گرامی داشته شد.

در ادامه حیدریان ضمن تشکر از همه افرادی که در تجهیز و احداث این زمین تلاش کرده اند از مسئول پروژه بسکتبال خیابانی آقای محمد جواد باقری (مسئول کمیته سه نفره هیئت بسکتبال ایلام ) و باشگاه پاس تشکر و قدردانی کرد.