بازیکن تیم ملی کشورمان گفت: ماه هاست از میادین دوریم اما با قدرت بیشتری بر میگردیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مایک رستم پور بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از شکست مقابل سوریه در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: این مسابقات، مسابقات قهرمانی آسیاست نه مسابقات باشگاهی، هر تیمی که بهتر بازی کند پیروز خواهد بود. شاهین طبع در هر دو بازی بازیکنان را به خوبی هدایت می کرد اما موفق نشدیم سوریه را شکست دهیم. لازم است تلاش خود را بیشتر کنیم چرا که این رقابت ها مسیر قهرمانی است.

او در پاسخ به این سوال که آیا قبلا هم چنین شرایط دشواری در مسابقات را تجربه کرده است یا نه پاسخ داد: بله قبلا نیز چنین تجربه ای داشتیم. در مسیر قهرمانی آسیا هر تیم و بازیکنی برای کشورش می جنگد و قطعاً ما هم از این قضیه مستثنی نیستیم.

رستم پور درباره جرج کل بازیکنان آمریکایی الاصل تیم سوریه گفت: او بازیکن بسیار کوشایی است که برای ما دردسر ساز شد.

او ادامه داد: نمی‌دانم چند پرتاب سه امتیازی را از دست دادیم. همین موضوع باعث شد کمی از نظر روانی تحت تاثیر قرار بگیریم. سوریه بازی خیلی خوبی از خود ارائه داد. هر روزی می‌تواند برای هر تیم و یا بازیکنی روز خوبی باشد و نمایش قابل قبولی از خود ارائه دهد.

بازیکن تیم ملی کشورمان بیان کرد: 9 ماه از میادین دور بودیم اما قطعاً با قدرت بیشتری باز خواهیم گشت و با توان بیشتری مبارزه می کنیم.