طهماسیان و حسینی به عنوان نمایندگان فدراسیون بسکتبال در دوره عالی ” رهبری در ورزش زنان ” شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مراسم افتتاحیه دوره عالی ” رهبری در ورزش زنان ” روز یکشنبه 8 دی با حضور دکتر صالحی امیری در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک و دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک نیز در این مراسم حضور داشتند.

تالین طهماسیان مسئول دپارتمان مسابقات و داوران بانوان و مهسا حسینی از مربیان بسکتبال به نمایندگی از رشته بسکتبال در این دوره شرکت کرده اند.

قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک در خصوص شرکت کنندگان دوره گفت: این دوره با حضور 52 نفر از افراد شاغل در فدراسیون ها، شرکت کنندگانی از بخش های ستادی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، کانون مدیران زن و ورزش و دانشگاه تربیت مدرس در حال برگزاری است.

وی عناوین سرفصل های نخستین روز از دوره عالی رهبری در ورزش زنان را مدیریت فرهنگی در ورزش (با تدریس دکتر صالحی امیری)، رهبری در جنبش المپیک (با تدریس دکتر عباسعلی گایینی) و آشنایی با ارزش های المپیک ( با تدریس خانم مریم جعفری) عنوان کرد.
لازم به ذکر است دوره عالی رهبری در ورزش زنان از صبح روز گذشته آغاز و به مدت هشت هفته و در قالب 54 ساعت کلاس آموزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری خواهد شد.