مراسم کمک های مومنانه فدراسیون بسکتبال در سالن آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، نهضت کمک به قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه در راستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری، به همت معاونت فرهنگی و بسیج وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است.

در این راستا و با توجه به نیاز امروز کشور برای گسترش این نهضت و بازگشت طراوت به جامعه، طرح کمک مومنانه فدراسیون بسکتبال امروز چهارشنبه با عنوان ” کمک های مومنانه و همت پهلوانانه جامعه ورزش در سالگرد سردار شهید قاسم سلیمانی” با حضور مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، سیدعبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، سردار قاسمی مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزش کشور، حمید بنی‌تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی و پرسنل فدراسیون به نمایندگانی از خانواده بزرگ بسکتبال برگزار شد.

در این مراسم دکتر طباطبایی ریاست فدراسیون بسکتبال، دکتر احمدی، خانم فرهادی زاد و آقای میرجلیلی صحبت هایی ارائه کردند. با توجه به همزمان شدن سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی با مراسم امروز، یادبودی برای اسطوره کشتی ایران نیز برگزار شد.

در این مراسم بیش از 100 بسته برای حمایت از قشرهای ضعیف و خانواده‌های نیازمند جامعه آماده شد و در اختیار نیازمندان قرار  گرفت.