فریدون رئیسی با حکم دکتر طباطبایی سرپرست کمیته امور استانهای فدراسیون بسکتبال شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، فریدون رئیسی با حکمی از سوی دکتر رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال به عنوان «سرپرست کمیته امور استانهای فدراسیون بسکتبال» منصوب شد.

در حکم ایشان آمده است:

جناب آقای فریدون رئیسی
سلام علیکم
احتراماً با عنایت به تجربه، تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست کمیته امور استانهای فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید. امید است با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها در مسیر توسعه و ارتقای هرچه بیشتر ورزش بسکتبال موفق باشید.

رامین احمدی طباطبایی
رئیس فدراسیون بسکتبال

مراسم معارفه فریدون رئیسی با حضور دکتر طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، دکتر شبنم کلاهی دبیرکل، مسعود قاسمی مدیرهای مدیر تیم‌های ملی و  چند تن از روسای کمیته های فدراسیون بسکتبال در محل فدراسیون برگزار شد.

در این مراسم دکتر طباطبایی گفت: خوشبختانه استان ها در رشته بسکتبال از ظرفیت خوبی برخوردار هستند و همواره نگاه ویژه استان‌ها به این رشته باعث شده است تا بسکتبال پیشرفت چشمگیری در کلیه نقاط کشور داشته باشد. همواره در تلاش هستیم با یک برنامه‌ریزی اصولی از بسکتبال استان حمایت کنیم.

در ادامه فریدون رئیسی سرپرست جدید کمیته امور استانها فدراسیون بسکتبال با تقدیر از حسن اعتماد رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: سالیان سال در استان فارس در مسئولیت مختلف بسکتبال فعالیت داشتم و از آنجا که ارتباط خوبی با سایر استان‌ها و باشگاه های بسکتبال داشتم، دغدغه‌ها و مشکلات آن ها را به خوبی می‌دانم. از آنجا که یک نگاه مثبت به استان ها در فدراسیون  جدید حاکم است، تلاش خواهیم کرد تا با بهره‌گیری از ظرفیت استان‌ها و تشکیل اتاق فکر با حضور  خود استان ها در جهت رشد و پویایی بسکتبال گام برداریم.