سرمربی تیم بانوان مهرام تهران گفت: برگرداندن تیم در ۲۴ ساعت کار سختی بود، چند بار تیم به بازی برگشت، اما قوی برنگشیم تا بتوانیم بازی را در دست بگیریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، نیکا بیکلیکلی سرمربی تیم بانوان مهرام تهران در رابطه با دیدارهای فینال لیگ برتر بسکتبال زنان اذعان داشت: بازی اول ما در مرحله فینال که موفق شدیم تیم حریف را شکست دهیم، بسیار سختی بود. در کوارتر چهارم توانستیم تیم را خیلی خوب جمع کنیم، شاید در کل بر بازی مسلط بودیم اما عمده اتفاقاتی که برای تیم ما افتاد در لحظات آخر کوارتر چهارم بود. در بازی دوم هم همین اتفاق افتاد، لحظات آخر کوارتر ۴ بازی به وقت اضافه رفت، اما باتوجه به نبودن دو سانتر ارزنده تیم ما، متاسفانه از لحاظ بدنی و روانی کم آوردیم.
سرمربی تیم بانوان مهرام تهران اضافه کرد: فشار زیادی در بازی دوم روی تیم ما بود، چون هم به وقت اضافه رفتیم و هم بازی را باختیم. برگرداندن تیم در ۲۴ ساعت کار سختی بود، تلاشمان را کردیم و چند بار تیم به بازی برگشت، اما قوی برنگشیم تا بتوانیم بازی را در دست بگیریم. از عملکرد خودمان در بازی سوم راضی نیستیم.
بیکلیکلی تصریح کرد: برای من به عنوان یک خانم بسکتبالیست ایرانی که افتخار حضور در تیم ملی به عنوان مربی را دارم، برگزاری چنین لیگی باعث افتخار بود. باتوجه به شیوع ویروس کرونا که فعالیت‌های ورزشی در بسیاری از کشورها تعطیل است، همچین مسابقه‌ای را پیش بینی نمی‌کردیم. این اتفاق بسیار بزرگی بود که اسپانسرهای قوی از بسکتبال بانوان حمایت کردند و رسانه‌ها نقش پررنگی داشتند. انشالله سال‌هایی را که از دست داده‌ایم جبران کنیم و راه رسیدن به هدف هموارتر شود.