مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال استان اصفهان با حضور رامین احمدی طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، محمد طباطبایی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسعود قاسمی مدیر تیم‌های ملی بسکتبال، فریدون رییسی مدیر امور استان‌های فدراسیون بسکتبال و اعضای مجمع در سالن وزنه برداری شهرستان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در این مجمع که هفت نفر کاندیدا شرکت کرده بودند، پنج نفر از کاندیدا در مجمع حضور پیدا نکردند. فقط جواد داوری و سعید داوری حضور داشتند، که پس از اعلام برنامه سعید داوری نیز به نفع جواد داوری انصراف داد تا مجمع انتخاباتی استان اصفهان با یک کاندیدا برگزار شود. در پایان رای گیری جواد داوری با ۱۶ رای برای مدت ۴ سال دیگر به عنوان رئیس هیات بسکتبال استان اصفهان انتخاب شد.
مدیرعامل باشگاه نامی نو نیز که عضو مجمع بود به علت دیر رسیدن در مجمع نتوانست در انتخابات شرکت کند.
طباطبایی در پایان این مجمع اظهار داشت: ابتدا باید به جواد داوری به خاطر انتخاب دوباره به عنوان رئیس هیات بسکتبال استان اصفهان تبریک بگویم و خوشحالیم که مجمع در بهترین سطح و بدون کوچکترین حاشیه‌ای برگزار شد. مهمترین برنامه فدراسیون عدالت محوری بوده و تمام تلاش ما بر این است که بدون کوچکترین تنش مجمع انتخاباتی استان اصفهان را برگزار کنیم که خوشبختانه این مهم با همکاری مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان و اعضای مجمع محقق شد.
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: استان اصفهان یکی از استان‌های صاحب نام بسکتبال کشور می‌باشد و سال‌ها حضور تیم ذوب‌آهن در عرصه‌های مختلف کشور باعث شده تا این تیم همواره به عنوان پرافتخارترین تیم بسکتبال کشور در سطح باشگاهی به شمار برود. انتظار ما از بسکتبال اصفهان زیاد است، چراکه استان اصفهان از ظرفیت‌های خوبی برخوردار می‌باشد و از رئیس جدید هیات بسکتبال استان اصفهان انتظار داریم باتوجه به تجربه‌ای که در ۴ سال گذشته داشته‌اند، وفاق و همدلی را در این هیئت ایجاد کنند. استفاده از تمام ظرفیت‌ها و بهره‌برداری از نقطه نظرات موسپیدان و پیشکسوتان مسعود و توجه به شهرستان‌ها می‌تواند هیات بسکتبال استان اصفهان را در مسیر که پیش رو دارد موفق‌تر نماید.