لیگ برتر بسکتبال مردان، شب گذشته با قهرمانی شهرداری گرگان و با حضور تماشاچیان مجازی به پایان رسید. به این ترتیب مهرام تهران به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرد و پس از آن تیم‌های شیمیدر قم و پالایش نفت آبادان رتبه‌های سوم و چهارم لیگ برتر بسکتبال مردان را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، شهرداری گرگان شب گذشته با پیروزی 110 بر 103 تیم مهرام را در وقت اضافه شکست داد و با نتیجه 3 بر 1 سری را برد. مراسم اختتامیه لیگ برتر بسکتبال آقایان پس از فینال چهارم مهرام و شهرداری گرگان در تالار بسکتبال آزادی با حضور چهره‌های سرشناس برگزار شد.
مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، جمشید تقی‌زاده معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، طاهری جعفری بازرس کل کشور در امور ورزش، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی یازدهم، غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، هادی حق شناس استاندار گلستان، رامین طباطبایی رئیس فدراسیون، فریده شجاعی نایب رئیس بانوان، شبنم کلاهی دبیر کل فدراسیون، امیرمحمد گنجی مدیرعامل باشگاه مهرام، هنریک درغوکاسیان مدیر عامل باشگاه شیمیدر، سالار عقیلی خواننده مطرح کشور و جمعی از مسئولین فدراسیون و پیشکسوتان این رشته ورزشی در این مراسم حضور داشتند.
در پایان مدال، کاپ تیمی و جوایز تیم‌های شهرداری گرگان و شیمیدر قم به بازیکنان و کادر فنی آن‌ها اهدا شد. مدال‌ها و کاپ تیم مهرام تهران به عنوان نایب قهرمان هم که در این مراسم حضور نداشتند، به رسم همیشه روی سکو دومی قرار گرفت.