رامین طباطبایی در پیامی از حمایت‌های مسئولانه رسانه‌ ملی از ورزش بسکتبال، به ویژه شبکه ورزش سیما به جهت پخش مستقیم بی‌سابقه رقابت‌های لیگ برتر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، در پیام تشکر رامین طباطبایی از شبکه ورزش آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای سینا معتضدی
مدیریت محترم شبکه ورزش صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم

در سال سختی که ویروس منحوس کرونا آسیب جدی به ورزش ایران و دنیا وارد کرد خوشبختانه فدراسیون بسکتبال موفق شد با برگزاری 154 بازی متمرکز در تهران لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. در این بین پخش زنده تلویزیونی 69 رقابت از این مسابقات از شبکه ورزش سیما بخصوص سری بازی‌های نیمه نهایی و فینال خوشبختانه مورد اقبال شدید جامعه ورزش ایران و حتی دنیا قرار گرفت.
اگر امروز در اکثر کشورهای دنیا صحبت از لحظات دیدنی چهارمین مسابقه فینال لیگ برتر بین مهرام و شهرداری گرگان است و ویدیوهای این بازی بازدید میلیونی در صفخات مجازی دارد بی‌شک سهم عمده این بازتاب مدیون بازتاب صحیح رسانه ملی و شبکه ورزش سیما است.
بسکتبال به عنوان یک رشته المپیکی و پرافتخار، در شرایط کنونی نیازمند حمایت هرچه بیشتر سازمان‌ها و نهادها به منظور حفظ دستاوردها و همچنین کسب موفقیت‌ها در میادین پیش رو است.
ضمن سپاس مجدد از حمایت‌های بی‌دریغ جنابعالی، آقای محمدرضا پورحسن مدیریت محترم پخش شبکه ورزش سیما و سایر همکاران تلاشگرتان در شبکه ورزش سیما امیدوارم با ادامه این روند شاهد به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی توسط بسکتبالیست‌های کشورمان باشیم.

رامین طباطبایی
رییس فدراسیون بسکتبال