سرمربی تیم نظم آوران سیرجان گفت: امسال روند مسابقات طولانی شد و تیم ما خیلی زود شروع به بستن ترکیب کرده بود و این فرسودگی تیم ما را خسته کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، علی شمس‌الدین سرمربی تیم نظم آوران سیرجان که عنوان نایب قهرمانی این دوره از رقابت‌های لیگ دسته یک بسکتبال کشور را به دست آورد، در خصوص این مسابقات بیان کرد: امسال روند مسابقات لیگ دسته یک خیلی طولانی شد، تیم ما خیلی زود شروع به بستن ترکیب تیم کرده بود و از شهریور ماه درگیر مسابقات بودیم. بسیاری از بازیکنان ما غیربومی بودند که این موضوع شرایط را برای آن‌ها خیلی سخت می‌کرد. فکر می‌کنیم تیم‌های دیگر بیشتر از بازیکنان بومی استفاده کرده بودند.
وی ادامه داد: شرایط روحی تاثیر بسزایی در عملکرد یک تیم دارد، این فرسودگی تیم ما را خسته کرد. اگر سرعت برگزاری مسابقات بالاتر بود، قطعا تیم ما خیلی سرحال‌تر ظاهر می‌شد. تعدادی از بچه‌های غیربومی ما که متاهل هم بودند، نمی‌توانستند کنار خانواده‌های خود باشند و به همین دلیل شرایط خیلی سختی داشتیم.
شمس‌الدین در پایان اضافه کرد: به تیم خوب فولاد مبارکه سپاهان این قهرمانی را تبریک می‌گویم، همچنین به بچه‌های خودمان خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم. یک معذرت خواهی هم از مردم سیرجان دارم و امیدوارم من را ببخشند، من تمام تلاشم را برای این تیم کردم. باتوجه به صحبتی که با مدیرعامل محترم باشگاه داشتم قرار است فصل آینده، فصل لیگ برتری برای تیم سیرجان باشد.