سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان گفت: سیرجان بازیکنان خوبی داشت اما بازیکنان ما جوان بودند، در بازی سوم از نظر بدنی جلو افتادند و توانستیم نتیجه را به نفع خودمان تمام کنیم

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال علی خسروی سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان پس از قهرمانی در لیگ دسته یک بسکتبال مردان اظهار داشت: تمام فعالیت‌های ما برنامه ریزی شده بود، در طول فصل حدود ۱۸۰ جلسه تمرین بسکتبال و 60 جلسه تمرین بدنسازی داشتیم. تمام کارهایی که باید یک تیم بسکتبال انجام دهد را در این مدت انجام داده بودیم. تمام دفاع‌هایی که بسکتبال دارد و حمله‌های علیه آن را کار کردیم.
او افزود: در پایان هم با همت و همدلی توانستیم تیم خوب و یکدست سیرجان را شکست دهیم ولی این از ارزش‌های سرمربی خوب تیم حریف کم نمی‌کند. سیرجان واقعا بازیکنان خوبی داشت اما بازیکنان ما جوان بودند و وقتی کار به بازی سوم کشید، بچه‌های ما از نظر بدنی از آن‌‎ها جلو افتادند و توانستیم نتیجه را به نفع خودمان تمام کنیم.
سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان تصریح کرد: سیاست باشگاه برای فصل آینده حضور در لیگ برتر با همین تیم است اما اگر بودجه تیم افزایش پیدا کند، چند بازیکن جذب خواهیم کرد. ۸ تیم برتر این دوره از رقابت‌ها از نظر کیفی خوب بودند اما در مرحله مقدماتی، تیم‌هایی با ترکیب جوان حضور داشتند که آینده خوبی خواهند داشت.