بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: همین که توانستیم بین تیم‌های خوب آسیایی سهمیه المپیک کسب کنیم، خیلی ارزش دارد. اما ما همه تلاشمان را می‌کنیم فارغ از هر نتیجه‌ای بازی‌های خوبی انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، بهنام یخچالی عضو تیم ملی کشورمان پیش از اولین دیدار تیم ملی بسکتبال مقابل جمهوری چک در المپیک توکیو طی مصاحبه اختصاصی با سایت فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: اولین بار است که در المپیک حضور پیدا می‌کنم. در حال حاضر در دهکده بازی‌ها هستیم و فردا اولین بازی خودمان را برگزار می‌کنیم. اول باید بگویم خیلی خوشحال هستم که در المپیک حضور پیدا می‌کنم. شنیده بودم که حضور در دهکده بازی‌ها چقدر حس و حال خوبی دارد و الان دارم حس می‌کنم.
او ادامه داد: حدود ۲ ماه در اردو بودیم و به نظرم بازی‌های تدارکاتی نسبتا خوبی را انجام دادیم و روز به روز داریم بهتر می‌شویم. فردا اولین بازی ما است، انشاالله که بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم.
یخچالی عنوان کرد: به نظر من توقعات باید نسبت به شرایطی که ما داریم، منطقی باشد. همین که توانستیم بین تیم‌های خوب آسیایی سهمیه المپیک کسب کنیم، خیلی ارزش دارد. اما ما همه تلاشمان را می‌کنیم فارغ از هر نتیجه‌ای بازی‌های خوبی انجام دهیم. انشاالله که موفق باشیم و از همه مردم میخواهم که برای ما دعا کنند.