بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: بهترین تیم‌های دنیا در المپیک حضور پیدا می‌کنند، حضور تیم ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای بسکتبال کشورمان رقم بخورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، محمد حسن‌زاده بازیکن تیم ملی کشورمان طی گفتگو با سایت فدراسیون در خصوص تقابل با تیم‌های جمهوری چک، آمریکا و فرانسه در المپیک توکیو اظهار داشت: در بازی مقابل چک نمایش قابل قبولی داشتیم و با یک کار گروهی و تیمی توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم. تیم آمریکا در تمام دنیا بسیار شناخته شده است و ما نمی‌توانستیم هراشتباهی را مقابل آن‌ها انجام دهیم‌ که آن‌ها ما را جریمه نکنند. بازی بسیار سطح بالا و سختی بود.
حسن‌زاده افزود: مقابل فرانسه هم بازی بسیار سختی خواهیم داشت، تمام تیم‌هایی که در المپیک حضور دارند از بهترین‌های دنیا هستند. متقابلا کار ما خیلی سخت خواهد بود، اما تمام سعی و تمرکز ما در این راستا است که بتوانیم بهترین بازی ممکن را ارائه دهیم.
بازیکن تیم ملی بسکتبال کشورمان در پایان اضافه کرد: در المپیک بهترین تیم‌های دنیا حضور پیدا می‌کنند، حضور تیم ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بهترین اتفاقی بود که می‌توانست برای بسکتبال کشورمان رقم بخورد.