وینسنت کوله در نشست خبری پس از بازی ایران و فرانسه گفت: حدادی ۳۶ سال دارد و با این سن، عالی بازی می‌کند. در مجموع تیم ایران خوب بازی کرد اگرچه سه بازی، برای آنالیز کامل یک تیم کافی نیست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، وینسنت کوله سرمربی تیم ملی بسکتبال فرانسه در نشست خبری پس از دیدار ایران و فرانسه اظهار داشت: خوشحالم که این مرحله از رقابت ها را با عملکرد خوبی پشت سر گذاشتیم. در اصل از هفته اول با شرایط خوبی عبور کردیم و حالا همه تمرکز ما، مرحله یک چهارم نهایی است.
وینسنت کوله با اشاره به بازی با ایران ادامه داد: ما این شانس را داشتیم که خیلی خوب بازی کنیم اما این را هم نادیده نمی‌گیریم که دفاع ما تحت فشار بود.
سرمربی تیم ملی فرانسه در واکنش به سوال خبرنگاری از ایران درباره عملکرد تیم ایران در این بازی و مقایسه با دو بازی قبل بیان کرد: ایران مقابل ما خوب بازی کرد. به خصوص حامد حدادی که بازیکن فوق‌العاده‌ای است. حدادی ۳۶ سال دارد و با این سن، عالی بازی می‌کند. در مجموع تیم ایران خوب بازی کرد اگرچه سه بازی، برای آنالیز کامل یک تیم کافی نیست.
کوله با اشاره به بازی دوم ایران مقابل آمریکا تصریح کرد: طبیعی است که بین ایران و آمریکا اختلاف وجود دارد. اما آمریکا هم مقابل ایران مثل همیشه نبود نه به خاطر اینکه بابت تیم ملی ایران نگران بودند بلکه آن‌ها به خاطر بازی که مقابل ما داشتند، استرس و نگرانی داشتند.
او به بازی اول ایران هم اشاره کرد و افزود: در بازی با چک ایران همه توانش را گذاشت. به این موضوع توجه کنیم که اینجا المپیک است و سه بازی معیار درستی برای بررسی عملکرد یک تیم نیست. ضمن اینکه ایران یکی از بهترین‌های آسیا است.
کوله در واکنش به صحبت ارسلان کاظمی که گفت، فرانسه شانس اصلی قهرمانی است، بیان کرد: هنوز زود است که به آخر این تورنمنت فکر کنیم. سه روز وقت داریم برای رویارویی با حریفی که فعلا نمی‌دانم چه تیمی است. در حال حاضر مرحله یک چهارم نهایی را پیش رو داریم و فقط همین بازی که پیش رویمان است، اهمیت دارد. از اینجا به بعد دو انتخاب بیشتر نداریم. یا برگردیم خانه یا اینکه برنده شویم و در المپیک بمانیم.