رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بسکتبال گفت: طی جلسه‌ای که با مسئولین آکادمی بلگراد صربستان در کمیته ملی المپیک داشتیم در خصوص برگزاری دوره‌های مربیگری کوتاه مدت و بلند مدت بحث و گفتگو شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، علیرضا رحیمی رئیس کمیته آموزش و مربیان در خصوص دیدار با مسئولین آکادمی ورزشی بلگراد صربستان در کمیته ملی المپیک اظهار داشت: در تاریخ 13 شهریور ماه 1400 هیاتی از سوی آکادمی ورزش بلگراد صربستان از فدراسیون‌های بسکتبال، قایقرانی، والیبال، شنا بازدید کردند و پس از آن با حضور در دفتر رئیس کمیته ملی المپیک جلسه‌ای تشکیل شد. در این جلسه کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک به اتفاق روسای فدراسیون‌های مربوطه حضور داشتند که در این دیدار در خصوص استفاده از ظرفیت‌های دو کشور، برگزاری دوره‌های مربیگری کوتاه مدت و بلند مدت بحث و گفتگو شد.
وی افزود: هنمچنین قرار شد در صورت امکان روسای فدراسیون‌های ما از امکانات فیزیکی آکادمی ورزشی بلگراد دیدن کنند که این موضوع با استقبال مسئول آکادمی مواجه شد تا بتوانیم در بحث تربیت مربیان و بازیکنان حرفه‌ای تبادل داشته باشیم.
رحیمی اضافه کرد: در حال حاضر منتظر هستیم تا فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی که منشا این جلسات بود، نتیجه را در آینده به ما اعلام کند. قرار است در آینده فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه مازندران، ارتباطی را با آکادمی ورزش بلگراد برقرار کنند و پس از آن از طریق دعوت نامه‌ای که از طرف این آکادمی برای روسای فدراسیون‌های بسکتبال، قایقرانی، والیبال و شنا ارسال می‌شود، بازدیدی از امکانات این مجموعه داشته باشند تا در مراحل بعدی وارد بحث تفاهم نامه و ارتباطات دوطرفه، استفاده از ظرفیت‌های آکادمی بلگراد و ظرفیت‌های فدراسیون‌های مربوطه در ایران شویم.