رییس فدراسیون بسکتبال در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: مسابقات سختی پیش‌رو داریم اما بسیار امیدواریم که بتوانیم نتیجه مطلوبی را در این رویداد کسب کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی بسکتبال بانوان اعزامی به مسابقات دسته ب کاپ آسیا ۲۰۲۱ اردن صبح امروز ( ۸ آبان ماه) در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد.
دکتر رامین طباطبایی، رییس فدراسیون بسکتبال اظهار داشت: در سال‌های اخیر با حضور حامی مالی ما بسکتبال کشورمان چه در بخش بانوان و چه در بخش آقایان تغییر چشمگیری کرده است. امیدوارم بتوانیم بازهم با همکاری هم این جایگاه را به ویژه در بخش ملی توسعه دهیم. مسابقات دسته ب آسیا را داریم، در رقابت‌های غرب آسیا سوم شدیم. مسابقات پیش رو رقابت‌های سختی است پس باید با آمادگی لازم اعزام شویم بسیار امیدواریم که بتوانیم نتیجه مطلوبی را در این رویداد کسب کنیم. تا شرایط یکسانی را بین بخش اقایان و بانوان ایجاد کنیم.
وی افزود: خوشحالم که بازی‌های لیگ به خوبی در حال برگزاری است و از همان روزهای ابتدایی هم جذابیت خاصی پیدا کرده است. برای بسکتبال مسیر شفافی تعیین شده قطعا ضعف‌هایی است ولی خوب پیش آمدیم. چیزی که بسکتبال نیاز دارد داشتن یک سالن بیشتر است که متاسفانه به رغم پیگیری‌های هنوز به نتیجه نرسیدیم. با دکتر سجادی صحبت کردیم که این اتفاق بیفتد تا بتوانیم شرایط خوبی را برای بسکتبال کشور فراهم کنیم.