تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در سومین دیدار خود از رقابت‌های سطح ب کاپ آسیا ۲۰۲۱ که به میزبانی اردن در حال برگزاری است، به مصاف تیم اندونزی رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه ۷۶ بر ۶۸ به سود اندونزی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، این دیدار امروز دوشنبه ۱۷ آبان ماه ساعت ۲۰:۳۰ (به وقت تهران) برگزار شد. بانوان ایران با ترکیب معصومه اسماعیل‌زاده، ادنا عیسائیان، دلارام وکیلی، شادی عبدالوند و آناهیس خداوردیان این بازی را آغاز کردند. ملی‌پوشان ایران کوارتر اول را با نتیجه 12 بر 10 به سود اندونزی به پایان رساندند و پس از آن کوارتر دوم با نتیجه 28 بر 13 به سود اندونزی به پایان رسید. کوارتر سوم این دیدار با نتیجه 29 بر 20 به نفع تیم ملی کشورمان شد و در نهایت تیم ملی ایران این دیدار را با نتیجه ۷۶ بر ۶۸ واگذار کرد.
تیم ملی کشورمان پس از یک روز استراحت، جمعه ۲۱ آبان ماه ساعت 14:30 (به وقت تهران) برای کسب یکی از جایگاه‌های پنجم یا ششم به مصاف تیم سوریه خواهد رفت.
تینا عیسائیان با کارایی ۲۲، شادی عبدالوند با کارایی ۱۳ و معصومه اسماعیل‌زاده با کارایی ۱۲ موثرترین بازیکنان ایران در این دیدار مقابل اندونزی بودند.