معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان برنامه‌های ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها درخصوص گرامیداشت دهه فجر ۱۴۰۰را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر بنیامین شکوه فر اظهار داشت: با توجه به اهمیت فرا رسیدن چهل و سومین سال پیروزی انقلاب و آغاز دهه مبارک فجر، طبق برنامه ریزی‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور در این راستا پرشورتر ازسال‌های گذشته با اجرای فعالیت‌های فرهنگی، دستاوردهای جمهوری اسلامی را در دو حوزه ورزش و جوانان معرفی می‌کنند.
وی افزود: براین اساس ۳ هزارو ۲۵۶ برنامه در حوزه فرهنگی، ۴ هزارو ۸۵۴ برنامه حوزه قهرمانی، ۶ هزار و ۶۳۶ برنامه حوزه همگانی، ۱ هزار و ۴۸۰ برنامه حوزه جوانان در ایام دهه مبار‌ک فجر توسط ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها انجام خواهد شد.
معاون امور حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان در خصوص افتتاح‌های زیرساخت‌های ورزشی نیز ادامه داد: همچنین ۲۹۲ پروژه عمرانی در این ایام افتتاح خواهد شد که امیدوارم این پروژه‌ها بتواند منشا اثر خیر برای مردم عزیز و ورزش دوست کشورمان باشد.
دکتر بنیامین شکوه با بیان اینکه برنامه‌های این حوزه افزایش 45 درصدی داشته توضیح داد: استان کرمان با ۱۹۶۰ برنامه و استان اصفهان با ۱۹۱۹ برنامه بیشترین فعالیت را بین ادارات کل در ایام دهه فجر خواهند داشت.