با رای اعضای مجمع سکان هدایت هیات بسکتبال مازندران به محمود رضا امین الهی سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، مجمع عمومی انتخابات هیات بسکتبال مازندران با حضور جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال و رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در پایان از ۲۷ رای ماخوذه، محمودرضا امین الهی با ۲۰ رای به مدت ۴ سال رئیس هیات بسکتبال مازندران شد. مجید مخلصی دیگر کاندیدا مجمع نیز ۷ رای کسب کرد.

پیش از این بهمن سلیمانی رئیس هیات بسکتبال مازندران را بر عهده داشت، رئیس فدراسیون بسکتبال در پیامی از وی تقدیر و تشکر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای بهمن سلیمانی
رئیس محترم سابق هیات بسکتبال استان مازندران

سلام و احترام

فرصت خدمت در عرصه ی رشته ی مهیج بسکتبال برای جنابعالی با اثرات مثبت در جامعه همراه بود بطوریکه موجبات رشد و تعالی بسکتبال استان مازندران را فراهم آورد ‌و زمینه های حمایتی که در بسکتبال ایران بوجود آوردید در ابعاد همگانی، قهرمانی و حرفه ای، اتفاقات خوب و سازنده ای را رقم زد.

اندیشه های جنابعالی که با تلاش وافر و صادقانه در عرصه ی بسکتبال ایران به منصه ظهور رساند فرصت ابراز شایستگی های بسیاری از نخبگان بسکتبالیست ایران زمین را به ارمغان آورد تا آنها به عنوان سرمایه ی ارزشمند بسکتبال ایران باقی بمانند که این مهم در اذهان اهالی ورزش باقی خواهد ماند.

به همت والای جنابعالی که بعنوان رئیس هیات بسکتبال استان مازندران، صادقانه و متخصصانه در شش دوره متوالی عملکرد موفقیت آمیزی به ثبت رساندید، درود می فرستم و این خدمات را ارج می نهم .

خداوند همواره یار و باورتان باشد .

🖋جواد داوری
رئیس فدراسیون بسکتبال