سرمربی و بازیکنان تیم ملی بسکتبال 3×3 بانوان پیش از حضور در رقابت‌های همبستگی کشورهای اسلامی در رابطه با این بازی‌ها صحبت کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال؛ افسانه حسن نایبی سرمربی تیم ملی بسکتبال 3×3 بانوان اظهار داشت: بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی شهر قونیه در ترکیه از 18 الی 27 مرداد ماه برگزار می‌شود. تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان کشورمان آماده حضور در این رقابت‌ها است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. از دور مقدماتی دو تیم برتر به مرحله بعد صعود خواهند مرد و امیدواریم بچه‌ها بتوانند با تمرینات خوبی که داشتند، شرایط بسیار خوبی برای آن‌ها حاکم شود و بتوانند نمایش خوبی از بازی بسکتبال به منصه ظهور برسانند.

شادی عبدالوند بازیکن تیم ملی بسکتبال 3×3 بانوان عنوان کرد: از یکم مرداد ماه در اردوهای تیم ملی حضور داشتیم و تقریبا به آمادگی کامل رسیدیم. ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی نتایج خوبی را به دست بیاوریم.

نگین رسولی‌پور بازیکن تیم ملی بسکتبال 3×3 بانوان بیان کرد: اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و به حداکثر آمادگی خود رسیدیم. امیدوارم بتوانیم در بازی‌های کشورهای اسلامی مقام بیاوریم و بتوانیم ایران را سربلند کنیم.

آیدا گل محمدی بازیکن تیم ملی بسکتبال 3×3 بانوان گفت: دومین اردو آمادگی خود را در آکادمی ملی المپیک پشت سر گذاشتیم، اولین مرحله اردو تیم ملی در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ما انگیزه بسیار بالایی برای حضور و کسب مقام در رقابت‌های همبستگی کشورهای اسلامی داریم و امیدوارم که بتوانیم ایران را سربلند کنیم.