مرحله برگشت مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول ملی بسکتبال به میزبانی شهرهای اراک، تبریز، یزد ، گرمسار و شهرکرد روزهای چهارشنبه تا جمعه ی هفته ی جاری ۷ تا ۹ دی ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ؛ دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول ملی بسکتبال از هفتم تا نهم دیماه در شهرهای اراک ، تبریز ، یزد ، گرمسار و شهرکرد در گروه های A، B، C، G و H برگزار می شود .

بر اساس اعلام کمیته مسابقات ، برنامه ی دور برگشت لیگ ملی بسکتبال به شرح زیر است :

🏀گروه A : اتحاد نوین اراک _ شاهو کردستان _خانه بسکتبال اسدآباد _نخلستان جم تهران

میزبان : اتحاد اراک

چهارشنبه ۷ دیماه
نخلستان جم تهران _اتحاد نوین اراک ( ساعت ۱۶)
خانه بسکتبال اسدآباد _شاهو کردستان ( ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه
شاهو کردستان _ نخلستان جم تهران(ساعت ۱۶)
اتحاد نوین اراک _خانه بسکتبال اسد آباد ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه
نخلستان جم تهران _خانه بسکتبال اسد آباد (ساعت ۱۶)
شاهو کردستان _اتحاد نوین اراک ( ساعت ۱۸)

🏀گروه H : ملوان بندر انزلی _خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _خانه بسکتبال اردبیل _خانه بسکتبال لرستان

میزبان : خانه بسکتبال آذربایجان شرقی
محل برگزاری : تبریز

چهارشنبه ۷ دیماه
خانه بسکتبال لرستان _ملوان بندر انزلی ( ساعت ۱۶)
خانه بسکتبال اردبیل _ خانه بسکتبال آذربایجان شرقی ( ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه
ملوان بندر انزلی_ خانه بسکتبال اردبیل (ساعت ۱۶)
خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه
خانه بسکتبال اردبیل_ خانه بسکتبال لرستان ( ساعت ۱۶)
خانه بسکتبال آذربایجان شرقی _ ملوان بندر انزلی( ساعت ۱۸)

 

🏀گروه B: شوان گروه پارسه گرمسار _خانه بسکتبال گرگان _خانه بسکتبال گنبد _جوانان ۲۰۲۴

میزبان : شوان گروه پارسه گرمسار

چهارشنبه ۷ دیماه
خانه بسکتبال گنبد _خانه بسکتبال گرگان( ساعت ۱۶)
جوانان ۲۰۲۴_ شوان گروه پارسه گرمسار (ساعت ۱۸)

پنج شنبه : ۸ دیماه
خانه بسکتبال گرگان_ جوانان ۲۰۲۴ ( ساعت ۱۶)
شوان گروه پارسه گرمسار_ خانه بسکتبال گنبد( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه
جوانان ۲۰۲۴_ خانه بسکتبال گنبد ( ساعت ۱۶)
شوان گروه پارسه گرمسار-خانه بسکتبال گرگان(ساعت ۱۸)

🏀گروه G: امید جوانان اسپادانا اصفهان _جنوب نوین بندر ماهشهر _مس شهربابک _فرخ دانه کیمیا فرخشهر

میزبان : فرخ دانه کیمیا فرخشهر
محل برگزاری : شهرکرد

چهارشنبه ۷ دیماه
مس شهربابک _ جنوب نوین بندر ماهشهر (ساعت ۱۶)
فرخ دانه کیمیا فرخشهر _ امید جوانان اسپادانا اصفهان (ساعت ۱۸)

پنج شنبه ۸ دیماه
امید جوانان اسپادانا اصفهان _مس شهربابک ( ساعت ۱۶)
جنوب نوین بندر ماهشهر _ فرخ دانه کیمیا فرخشهر ( ساعت ۱۸)

جمعه ۹ دیماه
جنوب نوین بندر ماهشهر _ امید جوانان اسپادانا اصفهان( ساعت ۱۶)
فرخ دانه کیمیا فرخشهر -مس شهر بابک ( ساعت ۱۸)

🏀گروه C: گچبرگ یزد _خانه بسکتبال البرز قزوین _آرارات تهران

میزبان : گچبرگ یزد

چهارشنبه : ۷ دیماه
آرارات تهران _ گچبرگ یزد

پنج شنبه : ۸ دیماه
خانه بسکتبال البرز قزوین _ آرارات تهران

جمعه ۹ دیماه
گچبرگ یزد _ خانه بسکتبال البرز قزوین

این مسابقات با حضور ۳۰ تیم برگزار می شود و دور برگشت در گروه های D، E و F از ۱۴ دیماه آغاز می شود .