سعید ارمغانی از تشکیل اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال از ۲۱ بهمن ماه در تهران خبر داد و گفت قبل از پنجره ی آخر انتخابی جام جهانی در ژاپن هم اردو داریم تا با آمادگی خوبی در این پنجره ی مهم و سرنوشت ساز شرکت کنیم .

سعید ارمغانی در گفتگو با سایت فدراسیون بسکتبال پیرامون فرایند آمادگی تیم ملی بسکتبال برای رویارویی با ژاپن و چین در پنجره آخر  انتخابی جام جهانی گفت : تمرینات تیم ملی از ۲۱  بهمن ماه در تهران آغاز می شود و بعد از یک هفته تمرین قرار است به ژاپن سفر  کنیم تا دو  جلسه تمرینی هم در آن کشور داشته باشیم .

او از بازی تدارکاتی در اردوی ژاپن خبر داد و تصریح کرد : تلاش ما این است که در اردوی ژاپن و قبل از رویارویی با دو حریف در پنجره آخر جام جهانی ، بک بازی تدارکاتی هم حتما داشته باشیم تا با شرایط بهتری در مسابقات حضور پیدا کنیم .

سعید ارمغانی در خصوص وضعیت حامد حدادی گفت : این بازیکن مستقیم از چین به اردوی ژاپن می آید و تمرینات خود را از آنجا با تیم  ملی خواهد داشت .

سرمربی تیم ملی تصریح کرد : بعد از بازی چهارم اسفندماه مقابل ژاپن بلافاصله به هنک کنگ اعزام می شویم تا بازی با چین را در این کشور  سپری کنیم .