تیم های لئونارد شاهین شهر ، صنایع دستی راستکردار انزلی ،  خانه بسکتبال نیشابور و مولتی کافه مشهد  با برگزاری دور برگشتمرحله پلی آف دوم لیگ دسته اول بسکتبال بانوان به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول بسکتبال بانوان کشور راه یافتند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ؛ دور برگشت لیگ دسته اول بسکتبال بانوان با صعود تیم های لئونارد شاهین شهر ،راستکردار انزلی ، خانه بسکتبال نیشابور و مولتی کافه مشهد  به جمع چهار تیم برتر همراه شد.

در تنها بازی باقی مانده از پلی آف دوم لیگ دسته اول بسکتبال بانوان کشور ، مولتی کافه مشهد  در رویاروی با فولاد هرمزگان  درمشهد به برتری ۷۸_۷۵ رسید و با توجه به  پیروزی

۶۴۶۸  مولتی کافه مشهد در بندر عباس و در دیدار رفت

پیش از این نتایج زیر بدست آمده بود.

لئونارد شاهین شهر در مصاف برگشت با داتیس یزد به برتری ۶۵_۴۶  دست یافت و با توجه به برد ۷۰ بر ۴۴ در بازی رفت  با دو بردجواز حضور در جمع چهار تیم برتر را کسب کرد.

تیم راستکردار بندر انزلی هم  در شرایطی که بازی رفت در بوشهر را مقابل باژوند با برتری ۵۵_۴۶ سپری کرده بود ، بدلیل حاضر نشدنتیم باژوند در دیدار برگشت  به جمع چهار تیم برتر راه یافت .

مصاف تیم های پارس  ایر شیراز و خانه بسکتبال نیشابور که در دور رفت با بردد۷۷_۵۷ نیشابور به پایان رسیده بود در دیدار برگشتهم با برتری ۸۳۵۴ خانه بسکتبال نیشابور همراه شد تا این تیم به مرحله نیمه نهایی راه یابد .