سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان: از هیچ تیمی ترس نخواهیم داشتنناد سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان گفت: هدفمان این است ، کسانی را انتخاب کنیم که در آینده به بسکتبال کمک کنند.

نناد ترونیک در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بسکتبال در خصوص آمادگی تیم ملی نوجوانان کشورمان پیش از سفر به صربستان اظهار داشت: من از 6 ماه پیش که این تیم را تحویل گرفتم از ابتدا شروع به ساختن تمام اجزا نمودم. من این کار را کردم چون ابتدای آموزش خیلی مهم است و باعث می شود که افراد عادت کنند تا بتوانند در سطح بین المللی ظاهر شوند.

وی در رابطه با سطح فنی بازیکنان گفت: مشخصا ما نمی توانیم بگوییم کدام بازیکن برتر است. البته همه آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان تصریح کرد: مشکل اصلی ما این است که نوجوانان تجربه شرکت در رقابت های آسیایی را نداشتند.
من از فدراسیون بسکتبال تشکر می کنم که در کشور صربستان كمپي در نظر گرفت.

ترونیک در ادامه بیان داشت: آمادگی بدنی بازیکنانمان برای من مهم بود. به همین دلیل بازیکنانی که در رقابت های باشگاهی آسیب دیده بودند را مورد بررسی قرار دادیم.

وی ادامه داد: بازیکنان مستعدی را به تیم اضافه کردیم که در آینده می توانند سرنوشت خوبی را رقم بزنند. امیدوارم در بازی های آسیایی خوب ظاهر شویم.

نناد در رابطه با خواسته هاش از اعضای تیم اظهار داشت:ما انتظار داریم هر روز بهتر شویم. من قطعا راضی نیستم و انتظارم این است که بهتر از الان باشیم. من همیشه به بازیکنانم یاد آوری می کنم که تیم های دیگر به لحاظ استعداد با ما فرق دارند. همینطور از لحاظ ابعاد و اندازه بدنی ، تاکتیک و تکنیک متفاوت هستند. ما هدفمان این است کسانی را انتخاب کنیم که در آینده به این رشته کمک کنند.

وی در پایان گفت: من و اعضای کادر فنی و بازیکنانمان با بهترین عملکرد در این رقابتها شرکت می کنیم و از هیچ تیمی ترس نخواهیم داشت و با تمام قدرت ظاهر می شویم.