معصومه اسماعیل زاده ارزشمندترین بازیکن فصل: «فستیوال طلایی» باعث ایجاد انگیزه برای بسکتبال بانوان می شوددر هفته‌ای که گذشت بسکتبال ایران با یک اتفاق بی‌سابقه روبرو شد.

در این هفته نخستین مراسم تجلیل و معرفی برترین‌های بسکتبال زنان و مردان ایران برگزار شد، مراسمی به نام «فستیوال سبد طلایی». در این مراسم معصومه اسماعیل زاده جایزه ارزشمندترین بازیکن فصل را دریافت کرد.
او که به تازگی با هم تیمی‌هایش جام جهانی سه نفره فیلیپین را پشت سر گذاشته اکنون به گفته خودش انگیزه بیشتری برای ادامه کار دارد. در واقع تندیس سبد طلایی انگیزه ای دو چندان به معصومه داده است.
او در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بسکتبال عنوان کرد:بابت کسب این جایزه بسیار خوشحال شدم. چون در این کشور بین این همه بازیکن خوب و مطرح تندیس سبد طلایی به من رسید. من بسیار خوشحالم چرا که در این سال ها در بسکتبال زحمات زیادی کشیدم. عاشقانه بسکتبال بازی کردم و هر چه داشتم و نداشتم برای بسکتبال گذاشتم. حالا این تندیس بار زیادی را از روی دوش من برداشت.
وی افزود: صد در صد مطمئن نبودم که تندیس به من برسد اما امید زیادی داشتم چون آن ایمان و اعتقاد به خودم را احساس می‌کردم. من واقعا بازیکن خوبی بودم و خیلی دور از دسترس نبود که تندیس سبدطلایی را ببرم.
اسماعیل زاده در ادامه گفت: به عنوان نخستین فستیوال روی هم رفته همه چیز خوب بود. برگزاری چنین مراسم‌هایی باعث ایجاد انگیزه برای بازیکنان می‌شود. انگیزه بازیکنان برای ادامه راه با این چنین تجلیل‌هایی بیشتر می‌شود.