حدادی: اگر با تیم ملی به ژاپن بروم یک هفته از درمانم عقب می‌افتمحامد حدادی، ملی‌پوش بسکتبال کشورمان گفت: دوست دارم همراه تیم ملی به ژاپن بروم، اما اگر این کار انجام شود یک هفته از درمان مصدومیتم عقب می‌افتم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال ، حامد حدادی پس از برتری تیم ملی بسکتبال ایران مقابل فیلیپین در رقابت‌های انتخابی جام جهانی، اظهار داشت: من امروز با توجه به مصدومیتی که داشتم قرار نبود بازی کنم، اما 3 بازیکن تیم ملی 5 خطا انجام دادند و از سرمربی خواستم که اجازه ورودم به زمین را بدهد. من قبل از بازی‌های آسیایی اندونزی دچار آسیب‌دیدگی شدم و حتی دیدار فینال این بازی‌ها را هم با درد انجام دادم. به هر حال الان مشغول درمان این مصدومیت هستم.

وی افزود: مرحله دوم مسابقات بسیار سخت‌تر است و تیم‌های خوبی حضور دارند. تیم ما امروز به خوبی بازی را کنترل کرد، هرچند که چند بازیکن حریف به دلیل محرومیت حضور نداشتند اما فقط نبود یکی از آنها حس شد.

حامد حدادی در خصوص حضورش در دیدار با ژاپن گفت: مشخص نیست که به ژاپن بروم یا نه، من امروز در همان یک دقیقه‌ای هم که به میدان رفتم با درد دویدم. به هر حال بازی در خانه حریفی مثل ژاپن سخت است، چرا که آنها تلاش می‌کنند از میزبانی خود استفاده کنند. با این وجود امیدوارم که به پیروزی برسیم.

حدادی در همین خصوص تصریح کرد: من دوست دارم به همراه تیم ملی به ژاپن بروم، اما اگر این کار را انجام بدهم یک هفته از زمان درمانم را از دست می‌دهم، به هر حال من در حال حاضر صبح و بعدازظهر در حال فیزیوتراپی هستم تا آسیب‌دیدگی‌ام خیلی سریع بهبود پیدا کند.

وی در پایان در خصوص انتخاب تیم باشگاهی‌اش خاطر نشان کرد: فعلا که در این خصوص خبر خاصی نیست. من چند پیشنهاد خارجی داشتم که با هیچ‌کدام به توافق نرسیدم.