برنامه لیگ دسته یک مردان با انصراف تیم قم در گروه الف به روز رسانی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، با انصراف تیم قم از لیگ دسته یک بسکتبال مردان تیم عقاب تهران در برنامه در مسابقات گروه الف (شمال) جایگزین این تیم شد.

برنامه به روز شده  لیگ دسته یک مردان در گروه الف:

اصلاحیه

برنامه دور رفت مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور-فصل مسابقاتی سال 99-98

گروه شمال “الف”

 

تیم ها : 1-اسدآباد-2-عقاب تهران-3-آینده سازان-4-خانه فرهنگ-5-پاسارگاد مشهد-6-مهرام تهران –                                   7-مدرسه بسکتبال آتشی-8-کوچین آمل-9-نبوغ اراک-10-دانش فراز البرز-11-امید تهران-                                             12-آرارات تهران-13-خانه بسکتبال کرمانشاه-14-خانه بسکتبال کردستان

 

هفته روز و تاریخ ساعت مسابقه تیم “روشن” تیم “تیره” محل برگزاری
اول جمعه

24/8/1398

16:00 اسدآباد خانه بسکتبال کردستان اسدآباد
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه عقاب تهران کرمانشاه
16:00 آینده سازان آرارات تهران تهران
16:00 امید تهران خانه فرهنگ تهران
16:00 پاسارگاد مشهد دانش فراز البرز مشهد
16:00 نبوغ اراک مهرام تهران اراک
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی کوچین آمل تهران
دوم سه شنبه

28/8/1398

16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه اسدآباد کرمانشاه
16:00 آرارات تهران خانه بسکتبال کردستان تهران
16:00 عقاب تهران امید تهران تهران
16:00 دانش فراز البرز آینده سازان کرج
16:00 خانه فرهنگ نبوغ اراک تهران
16:00 کوچین آمل پاسارگاد مشهد آمل
16:00 مهرام تهران مدرسه بسکتبال آتشی تهران
سوم جمعه

1/9/1398

16:00 اسدآباد آرارات تهران اسدآباد
16:00 امید تهران خانه بسکتبال کرمانشاه تهران
16:00 خانه بسکتبال کردستان دانش فراز البرز سنندج
16:00 نبوغ اراک عقاب تهران اراک
16:00 آینده سازان کوچین آمل تهران
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی خانه فرهنگ تهران
16:00 پاسارگاد مشهد مهرام تهران مشهد
چهارم سه شنبه

19/9/1398

16:00 امید تهران اسدآباد تهران
16:00 دانش فراز البرز آرارات تهران کرج
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه نبوغ اراک کرمانشاه
16:00 کوچین آمل خانه بسکتبال کردستان آمل
16:00 عقاب تهران مدرسه بسکتبال آتشی تهران
16:00 مهرام تهران آینده سازان تهران
16:00 خانه فرهنگ پاسارگاد مشهد تهران

 

 

اصلاحیه

برنامه دور رفت مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور-فصل مسابقاتی سال 99-98

گروه شمال “الف”

هفته روز و تاریخ ساعت مسابقه تیم “روشن” تیم “تیره” محل برگزاری
پنجم جمعه

22/9/1398

16:00 دانش فراز البرز اسدآباد کرج
16:00 نبوغ اراک امید تهران اراک
16:00 آرارات تهران کوچین آمل تهران
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی خانه بسکتبال کرمانشاه تهران
16:00 خانه بسکتبال کردستان مهرام تهران سنندج
16:00 پاسارگاد مشهد عقاب تهران مشهد
16:00 آینده سازان خانه فرهنگ تهران
ششم سه شنبه

26/9/1398

16:00 اسدآباد نبوغ اراک اسدآباد
16:00 کوچین آمل دانش فراز البرز آمل
16:00 امید تهران مدرسه بسکتبال آتشی تهران
16:00 مهرام تهران آرارات تهران تهران
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه پاسارگاد مشهد کرمانشاه
16:00 خانه فرهنگ خانه بسکتبال کردستان تهران
16:00 عقاب تهران آینده سازان تهران
هفتم جمعه

29/9/1398

16:00 کوچین آمل اسدآباد آمل
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی نبوغ اراک تهران
16:00 دانش فراز البرز مهرام تهران کرج
16:00 پاسارگاد مشهد امید تهران مشهد
16:00 آرارات تهران خانه فرهنگ تهران
16:00 آینده سازان خانه بسکتبال کرمانشاه تهران
16:00 خانه بسکتبال کردستان عقاب تهران سنندج
هشتم سه شنبه

3/10/1398

16:00 اسدآباد مدرسه بسکتبال آتشی اسدآباد
16:00 مهرام تهران کوچین آمل تهران
16:00 نبوغ اراک پاسارگاد مشهد اراک
16:00 خانه فرهنگ دانش فراز البرز تهران
16:00 امید تهران آینده سازان تهران
16:00 عقاب تهران آرارات تهران تهران
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه خانه بسکتبال کردستان کرمانشاه
نهم جمعه

6/10/1398

16:00 مهرام تهران اسدآباد تهران
16:00 پاسارگاد مشهد مدرسه بسکتبال آتشی مشد
16:00 کوچین آمل خانه فرهنگ آمل
16:00 آینده سازان نبوغ اراک تهران
16:00 دانش فراز البرز عقاب تهران کرج
16:00 خانه بسکتبال کردستان امید تهران سنندج
16:00 آرارات تهران خانه بسکتبال کرمانشاه تهران

 

اصلاحیه

برنامه دور رفت مسابقات لیگ دسته یک باشگاههای کشور-فصل مسابقاتی سال 99-98

گروه شمال “الف”

هفته روز و تاریخ ساعت مسابقه تیم “روشن” تیم “تیره” محل برگزاری
دهم سه شنبه

10/10/1398

16:00 اسدآباد پاسارگاد مشهد اسدآباد
16:00 خانه فرهنگ مهرام تهران تهران
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی آینده سازان تهران
16:00 عقاب تهران کوچین آمل تهران
16:00 نبوغ اراک خانه بسکتبال کردستان اراک
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه دانش فراز البرز کرمانشاه
16:00 امید تهران آرارات تهران تهران
یازدهم جمعه

13/10/1398

16:00 خانه فرهنگ اسدآباد تهران
16:00 آینده سازان پاسارگاد مشهد تهران
16:00 مهرام تهران عقاب تهران تهران
16:00 خانه بسکتبال کردستان مدرسه بسکتبال آتشی سنندج
16:00 کوچین آمل خانه بسکتبال کرمانشاه آمل
16:00 آرارات تهران نبوغ اراک تهران
16:00 دانش فراز البرز امید تهران کرج
دوازدهم سه شنبه

17/10/1398

16:00 اسدآباد آینده سازان اسدآباد
16:00 عقاب تهران خانه فرهنگ تهران
16:00 پاسارگاد مشهد خانه بسکتبال کردستان مشهد
16:00 خانه بسکتبال کرمانشاه مهرام تهران کرمانشاه
16:00 مدرسه بسکتبال آتشی آرارات تهران تهران
16:00 امید تهران کوچین آمل تهران
16:00 نبوغ اراک دانش فراز البرز اراک
سیزدهم جمعه

20/10/1398

16:00 عقاب تهران اسدآباد تهران
16:00 خانه بسکتبال کردستان آینده سازان سنندج
16:00 خانه فرهنگ خانه بسکتبال کرمانشاه تهران
16:00 آرارات تهران پاسارگاد مشهد تهران
16:00 مهرام تهران امید تهران تهران
16:00 دانش فراز البرز مدرسه بسکتبال آتشی کرج
16:00 کوچین آمل نبوغ اراک آمل

توضیحاً : تمام تیم ها تکراراً میهمان یا میزبان خواهند بود

تیمهای 1-3-5-7-9-12-14                                               6 بازی میزبان-7 بازی میهمان

تیمهای 2-4-6-8-10-11-13                                             7 بازی میزبان-6 بازی میهمان

چنانچه هر کدام از بازیها پخش تلویزیونی گردد ، ساعت مسابقه تغییر خواهد کرد.

بدلیل شرکت تیم ملی جوانان در مسابقات غرب آسیا ، تیم ها از تاریخ 5/9/1398 الی 15/9/1398 استراحت خواهند نمود.

 

کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال